Довіряй не теоретикам, а практикам!
Даю знання, які приведуть до успішної діяльності!
Валентина Ніколенко
- Засновник та керівник Академії медичного масажу.
- Експерт у галузі психосоматичної екстракції.
Масажист-реабілітолог с 10-річним стажем.
- Більше ніж 25000 годин практики.
- Успішний досвід ведення більш ніж 2000 клієнтів.
- Більш ніж 800 випадків повної реабілітації "важких" спинальних хворих.
- Методолог, автор масажної техніки оздоровлення для дітей та дорослих "Свідомий медичний масаж".

Творець та розробник унікальної системи для успішної роботи професійного майстра "Система Валентини Ніколенко"
Founder
УСПІШНА ОФФЛАЙН та ОНЛАЙН ПРАКТИКА
Україно-російська війна, на жаль, вплинула на офлайн діяльність академії,
тому Академія медичного масажу Валентини Ніколенко змушена більшою мірою перейти в онлайн.

Але на щастя, успішна офлайн робота, а також досвід ведення навчання і в онлайні за часів COVid -19,
дозволяють продовжувати виконувати нашу місію.

Усі наші учні успішні майстри та щасливі люди.
Вони працюють на улюблених роботах, несуть величезну користь оздоровлюючи дітей і дорослих.
Шлях творця академії
Починаючи описувати свій шлях, я зроблю невеликий відступ і напишу про всю безнадійність ситуації, в якій я була перед його початком.

Свій шлях у медицині я розпочала після закінчення медичного училища. Я розподілилася у відділення кардіології і там працювала медсестрою. Грошей завжди не вистачало, але тоді у 18 років з властивим у цьому віці романтизмом на це не зверталося особливої уваги, а була одна мета – врятувати всіх страждаючих та привести їх до здоров'я. Через деякий час взяла ще півставки у реанімації та вже працювала у двох відділеннях. Сміятиметеся на той час моя зарплата за місяць становила 200 грн. Час йшов я вступила до академії на економіста (так хотіли батьки) і вийшла заміж. Переїхавши від батьків, я повністю усвідомила всю складність мого економічного становища.

Пішла з лікарні та довга низка робіт від секретаря до начальника відділу кадрів. Потім декрет. Разом із щастям материнства я отримала порожній гаманець. Наш бюджет був мінімальний, грошей не вистачало. Я вчилася заощаджувати та чітко планувати кожну витрату. Моя дитина найчастіше чула фразу «це дорого»... Дитина часто хворіла, більша частина грошей йшла на лікарів, ліки... Працювати з дитиною, що часто хворіє, було не можливо, я не знала куди йти працювати, але розуміла що перебуваю в замкнутому колі...

Скажу чесно згадувати страшно. Але без цієї історії Ви не зрозумієте мій шлях та рівень моєї мотивації все виправити.

У масаж я потрапила зовсім випадково, хоча зараз розумію, що це повністю змінило моє життя, життя моєї родини та життя дуже багатьох людей.

Влаштовуючи дитину в садок, я згадала, що маю мед. освіта і вони...
запропонували мені пройти курси перекваліфікації та влаштуватися до них масажистом.

Оскільки грошей на вступ у мене не було, вирішила спробувати та влаштувалась на роботу. Як і обіцяли мені оплатили курси (сама я точно не могла) і я пішла на 2 місяці у навчання. Було нелегко дитина важко адаптувалася до садка, хворіла,
Моє навчання займало всі дні. Я їхала до мед.училища на 9:00, а назад їхала о 21:00 це було дуже складно. Настільки складно, що одного разу я мало не здалася...

Весь час при розповіді цієї історії згадую один вечір, коли мої нерви здали остаточно і Я крикнула чоловікові:

- УСЕ! Я ТАК БІЛЬШЕ НЕ МОЖУ! СИЛ МОЇХ НЕМАЄ! ПІДУ! ПІДВЕДУ КЕРІВНИЦТВО, АЛЕ ПІДУ! УСЕ!
На що він мені так спокійно
-Так, дійсно, йди.
Ось саме тоді, щось у мені клацнуло.

Внутрішній голос мені сказав:
- Ти серйозно? Ти просто упустиш цей шанс? Ти впевнена, що буде другий? І Я чітко усвідомила, що другого такого шансу може не бути!
Я вирішила, що ми зможемо! Що Аріні я хочу купувати найкращі сукні та іграшки! Що мені не хочеться рахувати копійки і розраховувати на подачки, що Я зроблю все можливе і не можливе, але навчуся і робитиму масаж. Адже саме його мені дуже подобалося
робити.
Мене це надихало та я бачила величезні можливості відкриваються переді мною у цій чудовій професії.
Я заспокоїлася і сказала
-Ні, Я не піду.
І точно знала, що впораюсь і не здамся!

Першим моїм клієнтом була моя мама, вона багато років страждала на болі в спині і суглобах, але ніхто не міг їй допомогти. Вже після першого місяця навчання я зробила їй масаж і стало легше. Вона кричала від болю на столі, але її стан щодня покращав. Після 5 сеансів мама почала жити без болю і перетворилася на життєрадісну жінку. Тоді я зрозуміла, що це початок чудового шляху! І він розпочався!

Робота в саду не приносила мені задоволення я сиділа у величезній кімнаті за столом, взимку температура в ній була не вище 15 градусів і це перетворювалося на тортури. Не завжди вдавалося зробити масаж дітям, і це не могло мене не засмучувати. Адже найбільше мене надихнула робота масажиста. Так пропрацювавши півроку забрала дитину та пішла. Пішла в нікуди!

На початку я працювала по хатах, переїжджаючи з місця на місце, роблячи масаж на підлозі за невеликі гроші, я зрозуміла, що зараз у мене є реальна можливість заробити. І я її не упускала бралася навіть за найскладніші випадки.
Коли, мій тато на знак подяки за лікування матері купив мені б/у-шний старенький масажний стіл, я поставила його в залі і з цього почалася моя серйозна кар'єра.

Я працювала по 12 годин, брала найскладніші випадки. Чим більше їх було, тим більше не вистачало знань. Я вирішила 10% від заробітку відкладати на навчання та не помилилася. Це було найнадійніше вкладення. Я стала майстром високого рівня, зняла першу оренду та переїхала працювати ближче до центру. Моє життя кардинально змінилося.

Заробітки зростали, як і мій професіоналізм. Моя репутація почала працювати на мене. Мої результати були настільки вражаючими, що всі безнадійні випадки приходили до мене. Ті нещасні яким я допомогла писали захоплені відгуки про мою роботу, про їхнє зцілення все більше "приречених" приходило в мій кабінет.

Допомагаючи їм тим, від яких відмовилася традиційна медицина, я виробляла свою власну систему оздоровлення «Свідомий масаж». тіла. Я пройшла курс масажистів-естетистів і стала першою у Дніпрі, хто дивився на проблеми естетики через призму здоров'я організму. Я писала численні статті і публікувалася в газетах, вела власний блог на міському форумі МІСТО. Вже через три роки мною були згенеровані авторські методики «Ліпокоректуючий масаж тіла», «Міоректуючий масаж обличчя», програма корекції для дітей «Здорова постава»,

Через п'ять років плідної роботи я фізично не могла прийняти всіх бажаючих, відкрила салон масажу клубного типу «VN-club» та створила той простір, про який навіть не мріяла.

Залишалася справа за малим набрати майстрів. Але яке ж було моє розчарування коли я зрозуміла, що провівши 20 співбесід я не змогла знайти масажистів, яким зможу довірити моїх дорогих клієнтів. Я не змогла з них взяти людей на роботу, але групи набиралися і попит на навчання системи Валентини Ніколенко у майстрів зростав.

Салон наповнився новими майстрами, ними стали найкращі учні школи. Вони приймали за змінами всіх бажаючих, а я була на 100% впевнена, що цим майстрам я можу довірити своїх улюблених клієнтів. Моя справа зростала і процвітала.

І дало поштовх новому, що тільки зародилася дитина - "Школа масажу Валентини Ніколенко".

Незабаром стіни салону не змогли вмістити всіх бажаючих вчитися в моїй системі і ми перенесли школу в окрему будівлю навпроти салону. Я розробила систему дитячого масажу та показала новий погляд на оздоровлення немовлят після пологових травм та дітям з неврологічними порушеннями.
Школа все більше займала мого часу ... Я розривалася між салоном і школою, це було не легко, але згодом я зрозуміла, що ніколи не зможу розширити мою справу, якщо не закрию салон і не сконцентруюсь на підготовці майстрів.

Руками моїх учнів уже оздоровлено понад 100 000 дорослих та дітей, більш ніж у 8 країнах світу.

Моя школа вже 5 років є офіційним партнером "Чемпіонату України з тріатлону", "Чемпіонату України з марафонського бігу". Ми в складі 35 масажистів надавали на цих змаганнях волонтерську допомогу спортсменам на фініші. Мої майстри на чолі зі мною щороку безкоштовно робили понад 200 масажів на цих змаганнях. Багато хто з них став нашими учнями і зараз працює масажистами.
Усі мої учні успішні майстри та щасливі люди. Вони працюють на улюблених роботах, несуть величезну користь оздоровлюючи дітей і дорослих.

З січня 2020 року ми перейменувалися в «Академію медичного масажу» – і стали партнерами Іспанського Університету Естетичної Остеопатії Антоніо Гансаліса і все більше навчаємо лікарів педіатрів, сімейних лікарів, мед.сестер і просто звичайних людей моєї унікальної методики.

Я щаслива що весь мій шлях був зроблений чесно, що все що у мене є я заробила чесною працею допомагаючи людям. Я впевнена, що мій шлях тільки починається, адже стільки всього цікавого можна ще створити на благо людей. Адже справжнє щастя реалізовуватися в тому, що тебе найбільше надихає.
Про авторську систему масажу Валентини Ніколенко
1
Система Ніколенко базується на глибоких знаннях анатомії, фізіології, психології та психосоматики, а також включає енергетичні техніки, техніки спортивної реабілітації, міофасціального релізу, краніосакральної терапії.
2
Використовуючи систему Ніколенко, впливаючи на фізіологічному та психологічному рівні, масажист запускає процес самозцілення організму.
Система включає модулі з налагодження правильних взаємин з клієнтом. Розбирається психологія спілкування з клієнтом в залежності від його типу.
3
Наші досягнення:
1000 +
навчених масажистів
5 років
навчаємо за системою
Валентини Ніколенко
50 %
працевлаштованих спеціалістів
Наші переваги
 • Знання медика
  Даємо базові теоретичні та практичні знання анатомії, фізіології, медицини, психосоматики та психології для масажистів на рівні медичного працівника.
 • В будь-якій країні
  Після закінчення навчання студенту видається диплом міжнародного зразка (а також академія, готова надати учневі, будь-який диплом та пакет документів, який знадобиться для влаштування на роботу масажистом в іншій країні).
 • 70% курсу подається через практику
  + Вчимо не просто техніці масажу, а навчаємо шаблонів рішень всіх типових проблем клієнтів з урахуванням їх параметрів та даних.
  + У академії, є своя база знань із текстовими та відеоматеріалами. Студент буде забезпечений всіма матеріалами, які потрібні для якісного навчання. Кожне практичне заняття знімається на камеру, а потім відправляється Вам для практичного домашнього відпрацювання.
 • Ти не один
  + Академія надає довічну підтримку та супровід кожного з учнів (завжди можете звернутися до нас за будь-якою порадою).
  + У нас є своє активне співтовариство масажистів, в якому можна знайти однодумця або запитати поради.
  + Академія допомагає з працевлаштуванням, нам регулярно надсилають вакансії наші партнери.
 • Викладачі школи
  Найбільш високооплачувані масажисти Дніпра з вищою медичною освітою та досвідом у масажі.
 • Заробляй
  Після наших курсів, Ти почнеш заробляти більше середніх масажистів, тому що тільки твій масаж, буде зцілювати людей.
Про якість послуг найкраще говорять відгуки Клієнтів
Запишись на заняття