Наша команда

Валентина Ніколенко

Засновник, керівник та провідний викладач "Академії медичного масажу Валентини Ніколенко". Спеціаліст міжнародного рівня. Суддя чемпіонатів із масажу.
Єдиний в Україні сертифікований тренер за методикою «Скульптуруючий масаж
А. Гребеннікова». Професійний коуч та керівник спільноти майстрів Дніпра «Vn-club».

Автор методик «Міокорекція обличчя» та «Ліпокорекція фігури» автор, холістичного курсу «Основи глибоком'язового масажу. Психосоматика».
Надія Панич
Лікар педіатр. Випускниця ГУ Дніпропетровської медичної академії МОЗ України. Випускниця "Академії медичного масажу Валентини Ніколенко". Кваліфікований практикуючий дитячий та дорослий масажист. Фахівець з кінезіотейпування.
Про себе:
«Я безперервно вдосконалюю свої знання. Беру участь у численних науково-практичних конференціях та конгресах, присвячених актуальним питанням у педіатрії. Стати лікарем мріяла змалку. Відчуваю велику відповідальність та захоплення, коли бачу результати своєї праці, здорових та щасливих діточок. Жодного дня не пошкодувала, що поєднала життя з дитячим масажем. Результати моєї роботи оцінили безліч малюків та їхніх батьків.
Марина Курман
Лікар 1 категорії. Випускниця ГУ Дніпропетровської медичної академії МОЗ України. Випускниця "Академії медичного масажу Валентини Ніколенко". Кваліфікований практикуючий дитячий та дорослий масажист.

Про себе:
«Колись пізнавши зцілюючу силу методик Валентини на собі, я зрозуміла, що це те чим, я зможу допомогти не тільки моїм пацієнтам, а й людям, які хочуть освоїти цю чудову професію.
Немає межі досконалості. Пройшовши більше 5 семінарів Валентини, я продовжую розвиватися у цій чудовій професії. »
Ткаченко Тетяна

Лікар-вертебролог. Випускниця ГУ Дніпропетровської медичної академії МОЗ України. Випускниця "Академії медичного масажу Валентини Ніколенко". Кваліфікований практикуючий дитячий та дорослий масажист.
Лебединська Ірина
Корекційний педагог, дефектолог.
Практикуючий спеціаліст з 20-річним досвідом.
Викладач семінарів "Логопедичний масаж при гіпертонусі та гіпотонусі. Інтероральний масаж. Елементи сенсорної модерації" та "Робота масажиста з гіперактивними дітьми. Особливості роботи з істерикою".
Запишись на заняття